Titles you rated
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0
Capital ScandalRated ★ 2.0
SignalRated ★ 2.0
My Father is StrangeRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0- 원피스 4기Rated ★ 3.0
- 원피스 5기Rated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0- 원피스 3기Rated ★ 3.0