Series
Ratings
29
Kengan Ashura Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0