Titles you rated
Terra FormarsRated ★ 0.5
Temperature of LoveRated ★ 0.5
HannibalRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
The Full Throttle GirlRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0