Series
Ratings
115- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
 - Steel Troops WRated ★ 4.0
 
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5- 금수저 전쟁Rated ★ 4.0
 
Dragon Ball DAIMARated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5- PD가 사라졌다!Rated ★ 0.5
 - 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
 
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
The Wedding WarRated ★ 3.0
The Time HotelRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5