Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0- 구원자Rated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Your LetterRated ★ 3.5
My Favorite Love StoryRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Bad GuysRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0