Series
Ratings
20
Personal TasteRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5