Series
Ratings
224
Orange Is the New BlackRated ★ 2.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0- 블리치Rated ★ 5.0
- Ultra ManiacRated ★ 3.5
The WallflowerRated ★ 5.0
REBORN!Rated ★ 3.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.0
Petite Princess YucieRated ★ 5.0- Pita-TenRated ★ 3.0
- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.5
Digimon Adventure:Rated ★ 4.5- Di Gi CharatRated ★ 4.0
Hanada Shounen-shiRated ★ 4.0- Cheeky AngelRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 3.5