Movies
Ratings
155
The TowerRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Man on High HeelsRated ★ 1.5