Titles you rated
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 0.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0