Titles you rated
The A-TeamRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0