Series
Ratings
51
Crime SceneRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0