Movies
Ratings
368
After YangRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
Cold FishRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
AuditionRated ★ 2.5
Seven PsychopathsRated ★ 2.5
It's a Beautiful DayRated ★ 0.5
Tony TakitaniRated ★ 2.5
Orca: The Killer WhaleRated ★ 1.5
GattacaRated ★ 2.5
CracksRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0