Titles you rated
- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- Sound! EuphoniumRated ★ 4.5
- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.5
The Quintessential Quintuplets∽Rated ★ 2.5
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 3.5
The Quintessential QuintupletsRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 2.5
Anne with an ERated ★ 3.5
Bloom Into YouRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
CitrusRated ★ 3.5