Titles you rated
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0