Titles you rated
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 1.0- Kakegurui ××Rated ★ 1.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Nailed It! Holiday!Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.0