Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5- Demain et tous les autres joursRated ★ 3.0
DangalRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
InsaneRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 2.5
MementoRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5- 28 Months LaterRated ★ 3.5
The EyeRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0