Movies
Ratings
361
Becoming JaneRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
JobsRated ★ 1.0
BestsellerRated ★ 1.5
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.0
ElfRated ★ 3.5
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 2.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0