Series
Ratings
83
Ohlala CoupleRated ★ 2.5
Pots of GoldRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
Miss KoreaRated ★ 2.0
Dear HeavenRated ★ 2.5
East of EdenRated ★ 2.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 2.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 2.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0