Movies
Ratings
255
The Ugly TruthRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Hot FuzzRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.5