Titles you rated
- I Am HappyRated ★ 5.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- 조금 긴 독백Rated ★ 3.0
- Forced SilenceRated ★ 3.0
- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5- VirusRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 5.0- The AggressivesRated ★ 4.0
RendezvousRated ★ 4.0- What the CAKE!Rated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0- Method Acting and True LoveRated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 3.5