Titles you rated
Hot SpotRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
One Day OffRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 3.5
Station ElevenRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5- すいかRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 2.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.5- 골든걸스Rated ★ 4.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
- Old Enough! Season 2Rated ★ 4.5