Series
Ratings
171
My Murdered Husband Has ReturnedRated ★ 3.5
TempestRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Giji HaremRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0