Movies
Ratings
211
Ben-HurRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 5.0