Titles you rated
High School MusicalRated ★ 3.0
AntzRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 2.0
PocahontasRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The FlintstonesRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0