Movies
Ratings
130
Ghost ShipRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
King KongRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0