Movies
Ratings
483
ZootopiaRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
RebeccaRated ★ 3.5
StrawRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Raging BullRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0