Titles you rated
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
War and PeaceRated ★ 4.0
The Beatles: Get BackRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5