Series
Ratings
17- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0