Movies
Ratings
762
VenomRated ★ 3.5
Love+SlingRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Donnie BrascoRated ★ 5.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 2.5
Two CopsRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5