Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 5.0
ExamRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 4.0
The Fourth KindRated ★ 4.0- The Haunted House ProjectRated ★ 1.0
[REC]Rated ★ 4.0
30 Days of NightRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 5.0
Aachi and SsipakRated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0