Titles you rated
Violent CopRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
MudRated ★ 4.0
After LuciaRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
The Look of SilenceRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 5.0
The Evil DeadRated ★ 4.0
KagemushaRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 5.0
Vengeance Is MineRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 4.0
Who are You?Rated ★ 3.5
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 2.5
In Another CountryRated ★ 4.5
A Most Wanted ManRated ★ 4.0