Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
ChampRated ★ 4.0- Pitch HighRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0