Movies
Ratings
234
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 4.5
I, FrankensteinRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
PoongsanRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
OseamRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0