Titles you rated
The Age of AdalineRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 2.5