Titles you rated
TaxiRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 2.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 1.0
MiseryRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 2.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 1.0
HellboyRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 2.0
CubeRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 1.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0