Titles you rated
SilencedRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.5- Hansan ReduxRated ★ 2.5
FluRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 5.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 5.0
Feng ShuiRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
The VillagersRated ★ 2.0