Movies
Ratings
189
Air Force OneRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.5
CubeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Pay It ForwardRated ★ 4.5