Titles you rated
Finding NemoRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0