Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0