Movies
Ratings
474
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Our School E.TRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The PacifierRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
Drunken Master IIRated ★ 1.5