Movies
Ratings
149
Thread of LiesRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
The White RibbonRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 3.0
Doraemon: Nobita and the Tin LabyrinthRated ★ 5.0
Doraemon: Nobita's Great Adventure in the South SeasRated ★ 4.0- Doraemon: Nobita and the Robot KingdomRated ★ 4.0
- ドラえもん のび太の海底鬼岩城Rated ★ 3.0
- ドラえもん のび太のパラレル西遊記Rated ★ 4.0
- Doraemon: Nobita's Three Visionary SwordsmenRated ★ 4.0
- Doraemon: Nobita and the Kingdom of CloudsRated ★ 5.0
Doraemon: Nobita and the Birth of JapanRated ★ 5.0
Doraemon: Nobita and the Animal PlanetRated ★ 4.0
Doraemon: Nobita and the Knights of DinosaursRated ★ 2.0- ドラえもん のび太と鉄人兵団Rated ★ 4.0
Doraemon: Nobita in the Wan-Nyan Spacetime OdysseyRated ★ 4.0
Doraemon: Nobita's Little Star WarsRated ★ 4.0
Doraemon: Nobita and the Legend of the Sun KingRated ★ 4.0- Doraemon: Nobita and the WindmastersRated ★ 3.0