Titles you rated
The UnfairRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Tai Chi HeroRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
EraserRated ★ 3.0
Mortal KombatRated ★ 1.5
Throne of BloodRated ★ 4.0
Flight of the PhoenixRated ★ 3.5
WasabiRated ★ 2.5
Max PayneRated ★ 1.5
xXx: State of the UnionRated ★ 2.0
Shoot 'Em UpRated ★ 4.5
DaredevilRated ★ 4.5
Green LanternRated ★ 2.5
Crank: High VoltageRated ★ 2.0
ZebramanRated ★ 2.0
CasshernRated ★ 2.0
The Darkest HourRated ★ 3.5
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 3.0
Project AlmanacRated ★ 2.5