Movies
Ratings
164
I, RobotRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 1.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
A Christmas CarolRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 5.0
GremlinsRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 1.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 2.0