Movies
Ratings
213
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 2.5
The PartyRated ★ 2.0
DopeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 2.5
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
When a Man Loves a WomanRated ★ 4.5
Before We GoRated ★ 2.5
The Big WeddingRated ★ 3.5
What We Did on Our HolidayRated ★ 3.5
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
RideRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 0.5
Dior and IRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
A Walk to RememberRated ★ 4.5
Haute CuisineRated ★ 4.5
The DressmakerRated ★ 4.5