Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The TranslatorsRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Strange WorldRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5
TruthRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 0.5- SNSRated ★ 4.0