Series
Ratings
234
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0- GO HOME~Keishichou Mimotofumeinin Soudansitsu~Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
King of DesertRated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Male Copywriter, Takes Paternity LeaveRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5- Cats UncoveredRated ★ 5.0
This is Not a Business Expense!Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0