Titles you rated
The Bucket ListRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
NeighborsRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Swan PrincessRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0