Titles you rated
Midnight SunRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.0
ExitRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0