Titles you rated
The AttorneyRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
AmourRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.5
Rear WindowRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.0
The Constant GardenerRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Mori, The Artist's HabitatRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.0
The PestRated ★ 2.5
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.0