Titles you rated
Your Name.Rated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Fortune SalonRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 5.0
The Last AirbenderRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
BraveRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 1.5
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.5
MontageRated ★ 5.0